Jak kupować w sklepie goodbrick.pl

zasady ogólne:

  1. Dokonując jakichkolwiek zmian w gotowym produkcie jedyną formą zapłaty jest przedpłata.
  2. Korygowanie szerokości lub zamawianie indywidualnych wymiarów kompletu traktowane jest jako dodatkowa usługa co wiąże się z wyższymi kosztami.
  3. Do wartości zamówienia doliczamy od 13,90 do 25,00 zł na pokrycie kosztów wysyłki ( w zależności od wybranej formy transportu ).
  4. Zaraz po złożeniu zamówienia poprzez nasz sklep internetowy na Twój adres e-mail wyślemy potwierdzenie jego przyjęcia. Po jego sprawdzeniu dokonaj potwierdzenia złożonego zamówienia klikając w link.
  5. Zamówienia składane e-mailem lub droga telefoniczna będą potwierdzane przez nasz sklep internetowy e-mailem lub telefonicznie.
  6. W przypadku wybrania przy zamówieniu formy płatności „przedpłata” potwierdzenia zamówienia i dokonanej wpłaty oczekujemy w terminie 7 dni roboczych licząc od daty złożenia zamówienia. Nie otrzymanie przez nas w terminie 7 dni takiego potwierdzenia uznamy za rezygnację Państwa ze złożonego zamówienia.
  7. Zamówienia realizujemy na terenie kraju i z zagranicy.
  8. Ceny podane są w złotych polskich i są cenami brutto.
  9. Podczas składania zamówienia prosimy zwrócić uwagę na podanie dokładnych danych i poprawne wypełnienie formularza zamówień, gdyż to warunkuje jego realizację. Wszystkie pola zaznaczone jako obowiązkowe muszą zostać wypełnione; w przeciwnym wypadku zamówienie nie zostanie zrealizowane. Natomiast przy zamówieniach składanych e-mailem lub telefonicznie warunkiem ich realizacji jest dokładne określenie: nazwy zamawianego produktu, jego koloru, rozmiaru, liczby sztuk, formy płatności, sposobu wysyłki, imienia ,nazwiska i adresu zamawiającego wraz z numerem telefonu i adresem e-mail, adresu wysyłki.