Czas i koszty dostawy

Zapewniamy następujące formy dostawy:

  • Kurier DPD
  • InPost Paczkomat® 24/7
  • Odbiór w punktach odbioru DPD

Darmowy zwrot dla zalogowanych użytkowników przy zamówieniach od 220 zł.                     

Koszty i standardowe czasy realizacji wysyłki 

Metoda dostawyCzas wysyłki
(dni robocze)
Koszty wysyłki
Wartość zamówienia
poniżej 250zł
Wartość zamówienia
od 250zł
Kurier DPD24h11,90 zł0 zł
Punkty Odbioru DPD2 dni11,90 zł0 zł
InPost Paczkomat® 24/724h11,90 zł0 zł

Powyższe czasy wysyłki dotyczą zamówień złożonych i skompletowanych od poniedziałku do piątku:

  • do godz. 18:00 w przypadku wyboru dostawy kurierem DPD
  • do godz. 16:00 w przypadku wyboru dostawy do Punktu Odbioru DPD, InPost Paczkomat® 24/7 – nadawane są standardowo tego samego dnia z dostawą do Klienta w następnym dniu roboczym.

Zamówienie złożone w święta wysyłane są standardowo w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu, w którym zamówienie zostało złożone.  

Zamówienia płatne on-line (przedpłata: karta kredytowa, przelew) wysyłane są w takim samym terminie o ile wpłata zostanie zaksięgowana na koncie przed godziną 16:00. Wybierając taką formę płatności – polecamy składać zamówienie nieco wcześniej. 

PRZYKŁAD:
Jeśli zamówienie zostanie złożone we wtorek o godz.15.00- przesyłka powinna dotrzeć do Klienta w środę. Jeśli zostanie złożone w sobotę o 15.00 – przesyłka zostanie nadana w poniedziałek z przewidywaną dostawą na wtorek.

Wiele zamówień złożonych  w weekend (do godziny 14:00 w niedzielę)  dostarczamy już w poniedziałek. Nie jest to jednak gwarantowany termin wysyłki.

W wyjątkowych sytuacjach powyższe terminy mogą ulec wydłużeniu, o czym Klient będzie informowany przez obsługę Sklepu najszybciej jak to możliwe.

Czas realizacji zamówienia

Zamówienia realizujemy w ciągu 2 dni. Produkty na zamówienie, w przypadku małych i średnich modeli jest to zazwyczaj od 2 do 3 dni roboczych. W przypadku większych zamówień, produkcji niskoseryjnej lub konieczności dodatkowej obróbki czas ten może się odpowiednio wydłużyć.